Nils Rundgren Björnjägaren

455743

NILS RUNDGREN "Björnjägaren" (1890-1971): Naivistisk komposition, signerad och daterade Nils Rundgren 1969, blandteknik på papper, 33x33 cm

Geijersgatan 14, Göteborg

Nils Rundgren Björnjägaren

Budhistorik (5 bud)
3228023
600
3227523
550
3227523
450
3219826
3219826

Slutpris SEK:
600
61 EUR, 72 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 287 kr.