Roland Kempe

455809

ROLAND KEMPE (1907-1991): "Kalt rum", signerad och daterad R. Kempe 1959-63, olja på duk, ca 88x115 cm

Roland Kempe

Budhistorik (28 bud)
3228092
5 400
3228090
5 200
3228086
5 000
3228085
4 800
3228079
4 600

Slutpris SEK:
5 400
545 EUR, 647 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.