Lambert Werner

455810

LAMBERT WERNER (1900-1983): Möte, signerad samt daterad Lambert Werner -31, olja på duk, 64x57 cm

Geijersgatan 14, Göteborg

Lambert Werner

Budhistorik (52 bud)
3228056
19 000
3228067
18 500
3228056
18 000
3228052
17 500
3228036
17 000

Slutpris SEK:
19 000
1 917 EUR, 2 276 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 287 kr.