Ram med oljemålning

456438

RAM/OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Höstlandskap, signerad G Nyberg, olja på pannå, ca 68 x 94 cm

Gåvotext "Till Erik och Ella 1950"

Fack 36

Ram med oljemålning

Budhistorik

2017-04-21 kl 17:00
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.