Barbie docka med kläder och tillbehör

456759

MATTEL BARBIE DOCKA, 1960-tal, blond ponytail med ställning, extra huvud samt perukstock med 3 peruker, 5 handväskor, 9 plagg, diverse skor, stövlar och handskar medföljer

Extra huvud med ärgade örhängeshål, visst slitage

Diverse, Leksaker

Visas på begäran

Budhistorik (9 bud)
3227608
1 300
3224425
3224109
850
3224108
700
3216355
500

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 156 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.