Karmstolar jugend Nordiska Kompaniet

456828

KARMSTOLAR, 1 par, jugend, omkring 1913, båda brickmärkta NK C6475 R7578, skulpterad massiv valnöt samt valnötsfanér, klädsel med tennlickor, sitthöjd 46 cm

Skador och lagningar

Möbler, Stolar, Design

Rum 11

Budhistorik (7 bud)
3226609
3226608
900
3225437
850
3225434
700
3224600
650

Slutpris SEK:
101 EUR, 120 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.