Karl Cederberg oljemålning sommar

473932

KARL CEDERBERG (1861-1904): Insjömotiv, signerad och daterad K. Cederberg 1897, olja på duk, ca 30x45 cm

Konst, Äldre måleri, Specialauktion

Rum 5

Budhistorik (3 bud)

3378368
3375757
950
3369925

Slutpris SEK:
101 EUR, 120 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.