Kvinna med barn gips

474004

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Kvinna och barn, otydligt signerad, daterad 1930, gips, höjd ca 34, längd 43 cm

Nagg, missfärgningar, slitage

Konst, Skulpturer

Kvinna med barn gips

Budhistorik

2017-07-17 kl 17:48
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.