Oidentifierad konstnär 1600/1700-tal

474070

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1600/1700-tal): Figurer i slotsruin, olja på duk, 38x52 cm

Mindre färgbortfall

Konst, Äldre måleri

Budhistorik (4 bud)

3370611
5 200
3370610
5 000
3370608
3370075

Slutpris SEK:
5 200
525 EUR, 623 USD
Utropspris SEK:
7 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.