Zygmunt Szreter Schretter oljemålning

474124

ZYGMUNT SZRETER SCHRETTER (Polen, 1896-1977): Studie av sittande kvinna, signerad, olja på pannå, ca 70x50 cm

Rum 4

Budhistorik (8 bud)
3377892
5 600
3377594
5 200
3376710
5 000
3376706
4 800
3371993
4 600

Slutpris SEK:
5 600
565 EUR, 671 USD
Utropspris SEK:
7 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.