Balmain ärmlös klänning i a-linjemodell 60-tal

474125

BALMAIN, ärmlös klänning i a-linjemodell, sent 1960-tal, stickad rosa-, silver- och guldrutig lurexjersey, motveck mitt fram, acetatfodrad, mått: övervidd 100 cm, midjevidd 98 cm, stuss 112 cm, axel 12 cm, blixtlås mitt fram 24 cm, ryggbredd 37 cm, hellängd mitt bak 98 cm

Smärre slitage

Fashion

Kundcenter

Budhistorik

2017-07-17 kl 14:16
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.