Barnvagn

474218

BARNVAGN, 1900-talets början, flätad korg, delvis bemålad metall, svarvat handtag, längd 111 cm

Slitage, avlutad

Diverse

Rum 20

Barnvagn

Budhistorik (5 bud)
3377563
500
3377903
450
3377563
3376547
3372703

Slutpris SEK:
500
50 EUR, 60 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.