Nanna Ditzel för Georg Jensen armband

474264

NANNA DITZEL, armband, sterlingsilver, 1950-tal, formgivet av Nanna Ditzel, stämplat "NJD Sterling Denmark Georg Jensen 124", längd 20 cm, vikt ca 62 g

Ytrepor

Guld/Smycken

Budhistorik (20 bud)
3378653
6 600
3378651
6 400
3378635
6 200
3378648
6 000
3378635
5 800

Slutpris SEK:
6 600
666 EUR, 791 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.