Märta Måås Fjetterström rya

474324

MÄRTA MÅÅS FJETTERSTRÖM, rya, "Röda slingan", signerad MMF, ca 185 x 128 cm

kraftigt slitage

Mattor/Textilier

Märta Måås Fjetterström rya

Budhistorik (9 bud)
3378707
3378706
2 800
3374051
2 600
3372358
2 400
3372357

Slutpris SEK:
303 EUR, 359 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.