Pilgrimsflaska kina

474337

PILGRIMSFLASKA, 1800-tal, Kina, dekor i emaljfärger, figurscen, höjd 24 cm

Hänklarna med lagning

Orientaliskt, Porslin

Pilgrimsflaska kina

Budhistorik (12 bud)
3378522
3378521
1 900
3378512
1 800
3378396
3378395
650

Slutpris SEK:
202 EUR, 240 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.