Manne Hallengren oljemålning

474352

MANNE HALLENGREN (1875-1951): "Sensommarlandskap med stuga vid sjö, signerad M Hallengren, olja på duk, ca 65x100 cm

Fack 15

Manne Hallengren oljemålning

Budhistorik (2 bud)

3378806
3376266

Slutpris SEK:
101 EUR, 120 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.