Dagbädd rotting

434415

DAGBÄDD, rotting, 1900-talets första hälft, höjd ca 54, 186x70 cm

Skador

Rum 17

Dagbädd rotting

Budhistorik (46 bud)
3020543
17 500
3020555
17 000
3020543
16 500
3020550
16 000
3020543
15 500

Slutpris SEK:
17 500
1 689 EUR, 1 918 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.