Einar Forseth krita och blyerts

500215

EINAR FORSETH (1892-1982): Landskap med fiskare och fiskenät, signerad och daterad Einar Forseth 1948, krita och blyerts, 18x25,5 cm

Fack 5

Budhistorik (1 bud)

3625133
2017-11-12 02:20:05

2017-11-15 kl 11:18
Slutpris SEK:
31 EUR, 36 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 260 kr.