Ivar Morsing oljemålning

500662

IVAR MORSING (1919-2009): Portal, signerad och daterad I. Morsing -58, olja på duk, ca 53x65 cm

Fack 22

Ivar Morsing oljemålning

Budhistorik (5 bud)
3632630
3632732
3632630
3632629
3614898

Slutpris SEK:
123 EUR, 142 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 420 kr.