Dosor Skål silver 1900-tal

500970

DOSOR, SUPPKOPPAR, SKÅL, SALT/PEPPARSTRÖARE, FAT, SERVETTRINGAR, silver, 11 dlr, vikt ca 446 g

Slitage, skador, bucklor, gravyrer

Silver

Monter 19

Dosor Skål silver 1900-tal

Budhistorik (4 bud)

3632303
1 400
3625205
1 300
3625205
3616028

Slutpris SEK:
1 400
143 EUR, 166 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.