S O Rundgren oljemålning

501000

STEN OSCAR RUNDGREN 1931-2013), "Sommar", monogramsignerad SR, a tergo daterad -10, olja på duk, ca 100x90 cm

Rum 9

S O Rundgren oljemålning

Budhistorik (29 bud)
3633052
5 600
3633050
5 400
3631844
5 200
3632950
5 000
3631844
4 400

Slutpris SEK:
5 600
572 EUR, 664 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.