Kista 1700-tal

501043

KISTA på benställning, 1700-tal, bestad, beslag i metall, höjd inkl. beställning 51, kistans höjd 30, 64x52 cm

Slitage, och sprickor

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att avhämta vid utlämningen

Möbler, Övriga möbler

Rum 11

Kista 1700-tal

Budhistorik (28 bud)
3633287
2 600
3633285
2 400
3633282
3633278
3633265
1 900

Slutpris SEK:
2 600
265 EUR, 308 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.