Åke W Andersson oljemålning

501066

ÅKE WILHELM ANDERSSON (1922-1988): Komposition, signerad åwa, olja på duk, ca 97x78 cm

Fack 42

Åke W Andersson oljemålning

Budhistorik (11 bud)
3633026
1 700
3632951
1 600
3630767
3630767
3630620

Slutpris SEK:
1 700
174 EUR, 201 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 420 kr.