John Thorgren

501174

JOHN THORGREN (1918-2000): Landskapsbild, signerad och daterad J. Thorgren -74, olja på duk, ca 24x31 cm

Fack 53

John Thorgren

Budhistorik (3 bud)

3632784
3632731
3632628

Slutpris SEK:
41 EUR, 47 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.