Design Yuya Nagahata

502629

YUYA NAGAHATA, Tokyo, Japan, 3 plagg, siden, uppsydda på beställning av delvis vintagekimonos, 1990-tal, stl enl etikett M
Historik: Dessa kläder designades av Yuya Nagahata för Boutique Yuya i Roppongi, Tokyo där Yuya ofta använde sig av vintagekimonos i sin skräddarkonst.

slitage

Fashion

Visas på begäran

Design Yuya Nagahata

Budhistorik (8 bud)
3689017
650
3679334
600
3675669
550
3675624
500
3675668
450

Slutpris SEK:
650
66 EUR, 78 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 260 kr.