Fällstol

506112

FÄLLSTOL, efter Hans J Wegner "Folding chair", bok, snörat ryggstöd samt sits

Snörningen med slitage, smärre ytskador

Möbler, Stolar

Rum 5

Fällstol

Budhistorik (13 bud)
3689221
3 800
3689213
3 600
3689213
3 400
3689208
3 200
3688469

Slutpris SEK:
3 800
383 EUR, 455 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 420 kr.