Pia Inglese färglitografi

506536

PIA INGELSE (född 1967): "Ponny pojkens nya kläder", signerad, 13/25, färglitografi, bildmått ca 70x70 cm

Fack 25

Pia Inglese färglitografi

Budhistorik (12 bud)
3689187
950
3689202
900
3689187
850
3689177
3689177
650

Slutpris SEK:
950
96 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 420 kr.