Byrå

506591

BYRÅ, omkring 1900, grönmålad, med skiva i konststen, 3 lådor, beslag i mässing, höjd ca 85, 95x58 cm

Slitage, skiva med nagg och krackelerad lack, senare bemålning, nyckel saknas

Möbler, Skåp, byråer

Rum 4

Byrå

Budhistorik (9 bud)
3688962
3688961
1 900
3688960
1 800
3688620
1 700
3688618
1 600

Slutpris SEK:
202 EUR, 240 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 710 kr.