Roland Svensson

506601

ROLAND SVENSSON (1910-2003): Sandhamnshålet, signerad Roland S, provtryck, med dedikation, färglitografi, ca 34x43 cm

Fack 13

Roland Svensson

Budhistorik (11 bud)
3689024
3689013
3688851
3688048
900
3688046
850

Slutpris SEK:
121 EUR, 144 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.