Ikon

506632

IKON, mässingsrisa, Ryssland, 1800-tal, Jungfru Maria och barnet, tempera på pannå, ca 31x26 cm

Krackeleringar

Konst, Äldre måleri

Baltzarsgatan 6, Malmö

Ikon

Budhistorik (7 bud)
3688608
3688600
1 400
3688598
3688597
850
3679417
550

Slutpris SEK:
151 EUR, 180 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 250 kr.