Anette Harboe Flensburg oljemålning

506639

ANETTE HARBOE FLENSBURG (Danmark, född 1961): Komposition med fontän, a tergo signerad Anette H Flensburg, olja på duk, 125x180 cm

Konst, Modernt måleri, Nutida

Baltzarsgatan 6, Malmö

Budhistorik (25 bud)
3689182
34 000
3689180
33 000
3689174
32 000
3689173
31 000
3689165
30 000

Slutpris SEK:
34 000
3 322 EUR, 3 886 USD
Utropspris SEK:
30 000

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 774 kr.