Peter Nyborg "Isle of Man - Songs of Odin"

506655

PETER NYBORG (Danmark, född 1938): "Isle of Man - Songs of Odin", komposition, a tergo signerad, betitlad och daterad 2014, olja på duk, ca 94x70 cm

Baltzarsgatan 6, Malmö

Peter Nyborg

Budhistorik (18 bud)
3688989
3688926
3688988
3688926
1 800
3688987
1 700

Slutpris SEK:
222 EUR, 264 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 250 kr.