Peter Sternäng oljemålning

506668

PETER STERNÄNG (född 1953): "Impromptu", olja på duk, monogramsignerad PS, ca 100 x 130 cm

Baltzarsgatan 6, Malmö

Peter Sternäng oljemålning

Budhistorik

2017-12-07 kl 17:22
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 250 kr.