Leopold Fare oljemålning

506706

LEOPOLD FARE (1926-1996): "Eva i atljén", signerad Fare, olja på duk, 71x62 cm

Tavelvagn 1

Leopold Fare oljemålning

Budhistorik (8 bud)
3688964
3688923
3688920
3688830
500
3675510
450

Slutpris SEK:
111 EUR, 132 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.