Georg Pauli akvarell

506752

GEORG PAULI (1855-1935): Kyrkomotiv, monogramsignerad, betitlad, akvarell på papper, ca 49x29 cm

Tavelvagn 2

Georg Pauli akvarell

Budhistorik (6 bud)
3688010
500
3677906
450
3677669
3675415
3677668

Slutpris SEK:
500
50 EUR, 60 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.