Arkivskåp 1960-tal

506762

ARKIVSKÅP, ek, stämplat Edsbyverken 1964, inrett med utdragslådor, höjd 145, 55x40 cm

Bruksslitage, nyckel saknas, ytslitage

Möbler, Skåp, byråer

Rum 5

Arkivskåp 1960-tal

Budhistorik (4 bud)

3688751
450
3687426
3685325
3671700

Slutpris SEK:
450
45 EUR, 54 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 710 kr.