Elis Wallin oljemålning

506840

ELIS WALLIN (1888-1972): "Liljor och amaryllis", signerad och daterad -36, olja på duk, ca 80x80 cm

Fack 45

Elis Wallin oljemålning

Budhistorik (8 bud)
3688726
700
3688222
650
3674458
600
3674458
550
3670143
500

Slutpris SEK:
700
71 EUR, 84 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.