Vyatcheslav Shmagin oljemålning

506874

VYATCHESLAV SHMAGIN (född 1951): Komposition med ryttare och figurer, signerad och daterad -87, olja på duk, ca 134x136 cm

Rum 9

Budhistorik (15 bud)
3689092
3688081
1 900
3687224
1 800
3688080
1 700
3687224
1 600

Slutpris SEK:
202 EUR, 240 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.