Record Watch Co herrfickur

506890

RECORD WATCH CO, fickur, 18 k guld, ca 1930-tal, savonett, innerboett i metall, ankargång, boettnr. 949513, diameter 50,5 mm, vikt ca 82 g

Går ej vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, skadad urtavla, bruksslitage

Klockor/Ur, Guld/Smycken

Monter 9

Record Watch Co herrfickur

Budhistorik (17 bud)
3688541
5 000
3683226
4 800
3682684
4 600
3683224
4 400
3682684
4 200

Slutpris SEK:
5 000
505 EUR, 599 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 260 kr.