Karmfåtöljer 1900-talets mitt

513083

KARMFÅTÖLJER, 1 par, 1960/70-tal, bemålad trästomme i orange, djuphäftade plymåer, sitthöjd ca 40 cm

Bruksslitage, färgbortfall

Möbler, Fåtöljer

Baltzarsgatan 6, Malmö

Karmfåtöljer 1900-talets mitt

Budhistorik (5 bud)
3747122
500
3750757
450
3747122
3750755
3747122

Slutpris SEK:
500
45 EUR, 53 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 344 kr.