Vettar 2 st

513109

VETTAR, 2 st, 1900-tal, bemålat trä, längd ca 43 cm

Skador och slitage

Diverse, Samlarobjekt, Allmoge

Monter 4

Vettar 2 st

Budhistorik (19 bud)
3750891
4 800
3750340
4 600
3750340
4 400
3744186
4 200
3744186
3 800

Slutpris SEK:
4 800
436 EUR, 504 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.