Einar Nerman oljemålning

513184

EINAR NERMAN (1888-1983), kvinnoportätt, signerad Einar Nerman, olja på pannå, ca 47 x 41 cm

Einar Nerman oljemålning

Budhistorik (5 bud)
3750718
3741591
3750717
3741591
3740434
500

Slutpris SEK:
109 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.