Victor Vasarely färglitografi

513448

VICTOR VASARELY (Ungern/ Frankrike, 1908-1997), figurkompostition, signerad Vasarely, EA XlV-XX, färglitografi, bildyta ca 38 x 49 cm

Något vågigt blad, glas med spricka

Victor Vasarely färglitografi
Budhistorik (16 bud)
3750505
1 300
3750935
3750505
3750930
950
3750505
900

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 156 USD
Utropspris SEK:
1 800

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.