Holländsk skola olja

517537

HOLLÄNDSK SKOLA (1800-tal): Marint motiv, bär senare och inristad signatur Louis Bakhuysen och årtalet 1666, olja på pannå, 32x40 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 4

Holländsk skola olja

Budhistorik (7 bud)
3819978
3 400
3815277
3 200
3815277
3813384
3811875

Slutpris SEK:
3 400
343 EUR, 407 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.