Santeri Salokivi oljemålning

519635

SANTERI SALOKIVI (Finland, 1866-1940): Kvällssol i skärgården, signerad och daterad S Salokivi -35, olja på duk, ca 38x46 cm

Konst, Äldre måleri

Santeri Salokivi oljemålning

Budhistorik (7 bud)
3818140
9 600
3818098
3817735
3817123
1 900
3807701
1 800

Slutpris SEK:
9 600
904 EUR, 1 087 USD
Utropspris SEK:
12 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.