Thage Nordholm oljemålning

519734

TAGE NORDHOLM (1927-1990): Grönt landskap, signerad Thage Nordholm, olja på duk, ca 41x63 cm

Smärre färgbortfall

Fack 46

Thage Nordholm oljemålning

Budhistorik

2018-02-14 kl 11:04
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.