Miniatyrmålningar

519829

MINIATYRMÅLNINGAR (2) Napoleon samt kvinna i 1600-talskläder, båda otydligt signerade, omkring 1900, ramar i ben, den större är ca 21 cm hög, den mindre ca 8,5 x 7,2 cm.

Ramarna med några resningar och nagg samt slitage.

Konst, Äldre måleri

Miniatyrmålningar

Budhistorik (9 bud)
3818013
3813376
750
3816660
750
3813376
700
3816657
650

Slutpris SEK:
73 EUR, 84 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.