Salongsbord gustaviansk stil

519960

SALONGSBORD, gustaviansk stil, 1800-talets senare hälft, med marmorskiva, bemålat och förgyllt, skuren dekor, höjd 70 cm, 90x60 cm

Marmorskiva av senare datum

Möbler, Soffbord, sidobord

Baltzarsgatan 6, Malmö

Salongsbord gustaviansk stil

Budhistorik (4 bud)

3817963
3817823
1 800
3817822
3806423

Slutpris SEK:
182 EUR, 210 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 458 kr.