Oidentifierad konstnär oljemålning

519987

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (omkring 1900): Landskap med kyrka, olja på duk, signerad S.Lepine, 54x36 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 5

Budhistorik (32 bud)
3818048
4 800
3817978
4 600
3817534
4 400
3817974
4 400
3817534
4 200

Slutpris SEK:
4 800
436 EUR, 504 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.