Philippe Noyer blandteknik

519989

PHILIPPE NOYER (Frankrike, 1917-1985): Flicka med hund, signerad och daterad PH Noyer, blandteknik, ca 33x25 cm

Rum 4

Philippe Noyer blandteknik

Budhistorik (11 bud)
3818254
5 000
3817857
4 800
3817857
3817855
3 400
3817854
2 800

Slutpris SEK:
5 000
489 EUR, 572 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.